Srdečne blahoželáme k úspešnému zaradeniu našej spoločnosti do devízového centra Guangdong!

- Jan 10, 2020-

0010010 quot; Guangzhou Zhengmao Printing Co., Ltd. Skladové číslo: 880262 0010010 quot; sa objavil na veľkej obrazovke v prvom poschodí Burza cenných papierov v Guangdongu.


V januári 7, 2020, Nie Duyou, generálny riaditeľ spoločnosti Guangzhou Zhengmao Printing Co., Ltd., vystúpil v centre výmeny akcií v Guangdongu.

Zhengmao-Lsiting_副本_副本_副本

Zoznam sa stal dôležitým uzlom rýchlej cesty vývoja spoločnosti 0010010 # 39; naznačuje, že spoločnosť vstúpi do nového vývojového kanála. V najbližších dňoch dosiahneme ciele našej spoločnosti rýchlejšie a lepšie a posunieme sa smerom k širšej budúcnosti.


Uvádza sa, že centrum výmeny akcií v Guangdongu je jedinou legálnou regionálnou agentúrou pôsobiacou na trhu s akciami v provincii Guangdong (okrem Šen-čen). Je to solídny a viacúrovňový systém kapitálového trhu, ktorý vytvára celoštátny regionálny trh s výraznými vplyvmi a konkurencieschopnosťou.

Cooperation

Od svojho založenia sa spoločnosť Guangzhou Zhengmao Printing Co., Ltd. venuje vývoju, projektovaniu a predaju všetkých druhov kultúrnych tlačových produktov s 0010010 quot; vôňou 0010010 quot ;, výrobkami elektronickej vône a presnosťou optika. Jemné balenie malých výrobkov, ako sú prístroje, malé zariadenia a lieky.


Zhengmao získal takmer 10 patenty na vynálezy a úžitkové vzory, 3 high-tech produkty a 2 patenty na vzhľad. Napríklad tablety a vône do auta, ktoré nezmizli, získali dobrú podporu a spätnú väzbu na trhu.


Patents

Okrem toho spoločnosť dosiahla {@ 0}} projektovú spoluprácu so spoločnosťou Hello Dish IP. Na základe produktových funkcií odstraňovania zápachu a čerstvého vzduchu spoločnosť spoločne vyvinula vonné kultúrne a kreatívne produkty s odpudzovačmi komárov, adsorpciou formaldehydu a antidepresívami.


Toaletný papier, ktorý vyrába spoločnosť Zhengmao, je testovacím produktom pre kolónie fekálií, ktorý pre verejnosť navrhlo Centrum zdravia a zdravia v Amsterdame. Spoločnosť sa tiež pokúsila propagovať a uplatňovať tento produkt na Číne a na medzinárodných trhoch.


Zhengmao plánuje pokračovať v hĺbkovom skúmaní toho, ako dosiahnuť kombináciu zápachu a sluchu na základe videnia, a využiť trojrozmerné vnímanie, aby spotrebiteľom priniesla viac trojrozmerný, bohatší a viac dimenzionálny zážitok. Na ceste vpred, nové a väčšie príspevky k sociálnemu a hospodárskemu rozvoju a prosperite.


Dvojica:Novoročný sviatok oznámenia Ďalšie:Čo urobíme na Zimnom slnovratovom festivale?