Oznámenie o výrobe

- Mar 09, 2020-

Súčasná Domáca epidémia situácia je pod kontrolou. Hrdinom ľudu, ktorí vždy dodržali prednú líniu v boji proti epidémii, všetci zamestnanci spoločnosti dávajú najvyšší obdiv a chválu zo srdca.


Zhengmao je znepokojený epidémiou situáciu a vyzýva každého, aby sa aktívne chrániť. V jarných dňoch, výroba výrobkov pokračuje, a spoločnosť oficiálne pokračovala v práci.


Počas epidémie, Zhengmao aktívne reagoval na požiadavky vládnych oddelení a oneskorený otvorený čas. Nepríjemnosti spôsobené všetkým počas epidémie obdobie, by sme chceli vyjadriť naše úprimné ospravedlnenie!


V novom roku budeme, ako vždy, poskytovať kvalitné a úprimné služby zákazníkom, a vždy dodržiavať postoj, že sú zodpovední zákazníkom, zamestnancom a spoločnosti.


Počas obnovenia práce, všetci zamestnanci Zhengmao striktne vykonali prácu nosiť masky, meranie teploty, a dezinfekcia v súlade s požiadavkami prevencie a kontroly.


Po prvé, meranie teploty. Zamestnanci dorazili na miesto na meranie teploty a dezinfekcie. Oni nosili masky po celú dobu a umyť ruky pravidelne.


Po druhé, Office dezinfekcia. Denná dezinfekcia kancelárskych miest a dezinfekcia položiek osobného použitia zamestnancami, aby sa zabránilo infekcii.

24874c134f2362dfc45d896ff6cc4ad

Dvojica:nie Ďalšie:Dva workshopy v Guangzhou Zhengmao