Profil spoločnosti

Profil spoločnosti


1533202188(1).jpg

Guangzhou Zhengmao Group Co, Ltd, so sídlom v roku 1998, s dcérskou spoločnosťou "Guangzhou Zhengmao Printing Co Ltd", "Hong Kong Linda Darčeky Co, Ltd" a "Guangzhou Hotriping Trading Co, Ltd", je jedným z najväčších vôň tlače podnikov v Číne, so zameraním na najprofesionálnejšie navrhovanie, vývoj a výrobu vonných výrobkov.

Máme 18 rokov dlhú tlačovú skúsenosť a naše podnikanie zahŕňa rôzne druhy ofsetových papierových podnosov, papierové autá osviežovač vzduchu, obálky na mince, parfémy testovacie prúžky, papierové darčekové tašky, difúzory arómy, malé papierové škatule, prešli certifikátom kvality ISO 9000 a vlastnia naše vlastné značky "Treemas osviežovače" & "AROMA +". Vždy dodržiavame "vynikajúcu kvalitu a najlepšiu službu", aby sme získali dôveru domácich aj zahraničných zákazníkov! Máme dobrú komerčnú reputáciu medzi našimi zákazníkmi.

Vitajte na Vašej návšteve a objednávky!


História rastu


Growing History.jpg


2018 Dva nové patenty

Vynález patent: Vôňa tlač, vôňa vlásenka


2017 Vyšší h-tech Enterprise

V júni 2017 spoločnosť realizovala prvú sériu 700 000 RMB podnikov zaoberajúcich sa vysokou technológiou, čo výrazne zvyšuje rozvoj sily spoločnosti


2016 Založená Zhengmao Printing Co, Ltd

Spoločnosť identifikovala "kadidlo" ako diverzifikovanú vývojovú cestu, vrátane tlače vonných látok, zariadenia na rozprašovanie vôní a zariadení na kontrolu osvieženia vzduchu.


Výskum a vývoj na rok 2014

Spoločnosť sa venuje štúdiu technológie vône tlače a podala prihlášku na mnohé národné patenty.


Rozmanitý rozvoj v roku 2004

S vypuknutím finančnej krízy sa veľké množstvo podnikov z továrne Dongguan zmenšilo, Zhengmao upravil svoje myslenie a začal sa pokúšať rozširovať zahraničný obchod. V roku 2009 sa spoločnosť Zhengmao začala pokúšať transformovať na "parfémový testovací papier, osviežovač automobilov a vonnú tlač" a zaregistroval "Hong Kong Linda Gifts Co., LTD", ktorý postupne vytvára vlastné patentovanie a akumuláciu technológií.

1998 Založená spoločnosť Dongguan Linmao Printing Co., Ltd.

Medzi hlavné produkty patrí štítok, tabuľka, štítok, návod a vonkajšie balenie